Mércores. 13.11.2019
El tiempo

Arte e Movemento volve de Marín con 31 medallas

Equipo de Baile Standar do Club Arte e Movemento que estivo en Marín
Equipo de Baile Standar do Club Arte e Movemento que estivo en Marín
Arte e Movemento volve de Marín con 31 medallas

48 deportistas da sección de Baile Deportivo do clube Arte e Movemento participaron esta pasada fin de semana no Marin Atlantic Open. E os resultados falan por si sós: 21 medallas de ouros, 4 de prata e 6 de bronce.

Uns resultados que demostran o gran traballo de día a día do club costeiro.

Estes os triunfadores:

  • Iván e Noelia, ouro en 2ª territorial standard youth.
  • Cristian e Melani, bronce en youth+adulto B+A standard.
  • Iván e Noelia, prata en youth 1ª territorial youth.
  • Cristian e Melani, ouro en adulto B.
  • Alberto e Noelia, ouro en youth A en Caribeño por parellas
  • Vicente e Laura, bronce en youth A en Caribeño por parellas
  • Jandro e Magali, ouro en adulto A en Caribeño por parellas
  • Cristian e Patricia, bronce en adulto A en Caribeño por parellas
  • Raúl e Ainhoa, prata en youth B1 en Caribeño por parellas
  • Iván e Noelia, ouro en Clase C youth en Caribeño por parellas.
  • Butterfly’s mambo, ouro en Caribbean under 11 clase C en Caribbean Show.
  • Galaxy’s mambo, ouro en Caribbean under 15 clase Unica en Caribbean Show.
  • Egyptian’s mambo, ouro en Caribbean over 16 clase Unica en Caribbean Show.
  • Soraya, ouro en shine junior clase unica en Caribbean Salsa Shine.
  • Lucía, ouro en shine junior clase C en Caribbean Salsa Shine.
  • Gisela, bronce en shine over 16 clase unica en Caribbean Salsa Shine.
  • Melani, ouro en shine over 16 clase C en Caribbean Salsa Shine.
  • Laura, bronce en shine over 16 clase C en Caribbean Salsa Shine.
  • Patricia e Melani, empate en quinto posto en shine en over 16 clase C en Caribbean Salsa Shine.
  • Jandro, ouro en shine over 16 clase unica en Caribbean Salsa Shine.
  • Alberto, ouro en shine over 16 clase C en Caribbean Salsa Shine.
  • Vicente, prata en shine over 16 clase C en Caribbean Salsa Shine.
  • Melani e Patricia, bronce en shine duo en Caribbean Salsa Shine.
  • Soraya e Gisela, quinto en shine duo en Caribbean Salsa Shine.
  • Noelia e Laura, sexto posto en shine duo en Caribbean Salsa Shine.
  • Nacho e Iria, ouro en junior 2 territorial 2 en Standart.
  • Iván e Noelia, ouro en youth territorial 2 en Standart.
  • Vicente e Laura, cuarto posto en youth B+A (segundo da B) en Standart.
  • Alberto e Mar, ouro en adulto B+C en Standart.
  • Cristian e Melani, planta en adulto B+C en Standart.
  • Nacho e Iria, campions en junior 2 territorial 2 en Latinos.
  • Andrés e Soraya, cuarto posto en junior 2 territorial 2 en Latinos.
  • Alberto e Mar, ouro en adulto 1, territorial 1 en Latinos.
  • Edgar e Ashley, sextos en juvenil 2, territorial 2 en Latinos.
  • Iván e Noelia, ouro en youth territorial 1 en Latinos.
  • Vicente e Laura, séptimos en youth C, B,A (sin foto) (1º da categoría C) en Latinos.
  • Cristian e Melani, ouro en adulto B, A en Latinos.

 

Vindeira cita

A próxima cita en 13 dias en Ribadumia co Campeonato Galego De Bailes Caribeños.

Novas relacionadas

Comentarios