Mércores. 26.02.2020
El tiempo

As novas Seleccións da Costa sub11 e sub13 póñense en marcha ás ordes de Carlos Romero, Skío e Muchi

Imaxe da Seleccion da Costa o ano pasado na Vidu Cup-Foto-Fb Seleccion da Costa
Imaxe da Seleccion da Costa o ano pasado na Vidu Cup-Foto-Fb Seleccion da Costa
As novas Seleccións da Costa sub11 e sub13 póñense en marcha ás ordes de Carlos Romero, Skío e Muchi

Xa temos novas convocatorias para as novas Seleccións da Costa da Morte base. Uns combinados que cambian de idade, pois da sub12 e sub14 pasamos a sub11 e sub13. En todo caso, xa están convocados para este domingo 29 de decembro para un adestramento no Platas Reinoso de Baio, ás.

A sub11 está dirixida por Carlos Romero (Outes), mentres que a sub13 está da man de Juan MM. Marcote (o fisterrán “Skío”) e o Rubén Sande (o ceense Muchi).

Convocatoria da sub11

CLUB XOGADOR
U. C. CEE IKER FRANQUET; PABLO CAAMAÑO
S. D. SOFÁN ANXO AMARELLE
C.F. XALLAS IÑIGO REY; PABLO FACAL
C. F. DUMBRÍA MIGUEL ESTÉVEZ; NICO GÓMEZ; PABLO TABOADA
CABANA S. D. YERAI FONTENLA
U. D. CERQUEDA MOISÉS PÉREZ
S.D ESTEIRANA CRISTIAN GARCÍA
E.D. OS MIUDOS MARCOS LAGO; HUGO LAGO
CARNOTA E.F. ANXO FIUZA
OUTES C. F. HUGO SEOANE ; RUBÉN SANLES
S.D. CORISTANCO XOEL ALVAREZ
LAXE S.D. ALEX POSE
S. D. FISTERRA XAVI SUÁREZ
PORTEÑO C.F. ANDRE CUNDINS
S.D. PONTECESO BORJA ANDRADE
CAMARIÑAS C.F. XAVIER LÓPEZ

Convocatoria da sub13

U. C. CEE .ISMAEL DOMÍNGUEZ LADO ; CARLOS TRINIDAD LEO
S. D. SOFÁN ALEX AREOSA BARBEITO ; MARIO PARDIÑAS MAÑANA
C.F. XALLAS B FRANCISCO LANDEIRA VILARIÑO
C. F. DUMBRÍA PABLO COSTA CARABEL ; IAGO LARRAÑAGA LEDO ; CRISTIAN LOURIDO LIÑEIRO ; DYLAN FERNANDEZ OANES
CABANA S. D. BRAIS FONTENLA LEMA ; PABLO LEIS FONDO
U. D. CERQUEDA JAVIER BLANCO FARIÑA
S.D ESTEIRANA LOIS GARCÍA PRIEGUE ; SIMÓN, REY CASAL
E.D. OS MIUDOS JESÚS LENA RODRIGUEZ ; EDUARDO DUMONT PENA
CORME C.F. XOEL AMADO BUGALLO
OUTES C. F. ELOY LADO SIEIRA ; DANIEL TEJERO SANTOS ; SERGIO CAMPOS PRIETO
PONTECESO S.D. IVÁN CASTRO ALDAO ; DANIEL CASTRO GARCÍA

comentarios