Mércores. 17.07.2019
El tiempo

#Listas26M Fisterra: 4 listas continuistas

#Listas26M Fisterra: 4 listas continuistas

Hoxe, 24 de abril, publícanse as listas definitivas de cara ás eleccións municipais do vindeiro 26 de maio.

Por Fisterra, despois do cambio de 2015 tras 16 anos de goberno popular, parece que a cousa está máis calmada. O actual alcalde, o socialista Pepe Marcote, mantén o mesmo perfil, e parece que volvería apoiarse nun BNG, compañeiro no goberno, que se deixou ver máis durante a lexislatura.

Quere intentar recuperar a alcaldía perdia José Manuel Traba, unha vez exonerado da Operación Orquesta, que volven contar con Santiago Insua como a súa man dereita.

Completa o póker de candidaturas Xan García en CX, buscando manter o seu posto no pleno fisterrán a pesar do seu claro declive.

Converxencia Galega Fisterra

Xan Garcia Converxencia Galega Fisterra

  • 1. JUAN AGUSTIN GARCIA POUSO
  • 2. ALEJANDRA MARCOTE LORENZO
  • 3. LAURA CASTREJE CANOSA
  • 4. JUAN MANUEL MARTINEZ INSUA
  • 5. ELISA IGLESIAS LOPEZ
  • 6. BASILIO DOMINGUEZ CANOSA
  • 7. CARLA MARTINEZ LOPEZ
  • 8. SANTIAGO DOMINGUEZ VALDOMAR
  • 9. CARMEN MARIA LAGO CANOSA
  • 10. GONZALO INSUA INSUA
  • 11. MANUEL ANGEL TRILLO LAGO

Suplentes:

  • 1. ANGELA MARTINEZ LOPEZ
  • 2. CAYETANO MARTINEZ LAGO

 

PSOE de FisterraJose Marcote PSOE Fisterra 2019

  • 1. JOSE MARCOTE SUAREZ
  • 2. SOLEDAD VILELA ROMERO
  • 3. ALEXANDRE DOMINGUEZ LADO
  • 4. MARIA ROCIO MARIÑO LOPEZ
  • 5. JUAN MANUEL SANTAMARIA VAZQUEZ
  • 6. NOELIA MARCOTE PAPIN
  • 7. JUAN MARCOS MARCOTE BUITURON
  • 8. MARIA CELIA PEREZ TRILLO
  • 9. DAVID CASTREJE FERRIO
  • 10. MARIA ROMINA PAZOS CANOSA
  • 11. ELIAS LOPEZ DOMINGUEZ

Suplentes:

  • 1. SONIA MARCOTE BUITURON
  • 2. EMILIO GABRIEL INSUA TRILLO
  • 3. LUCIA CANOSA PEQUEÑO

 

BNG de Fisterra

kuka sar bng fisterra

  • 1. XAN CARLOS SAR OLIVEIRA
  • 2. TERESA FERNANDEZ MARTINEZ
  • 3. PAULA NEMIÑA LIRES
  • 4. PEDRO PEREZ TRABA
  • 5. NOELIA PAPIN ESTEVEZ
  • 6. LUISA DOMINGUEZ VAZQUEZ
  • 7. ZEUS CASTIÑEIRA MOURE
  • 8. MONICA GOÑEZ SILVA
  • 9. RAMON LOPEZ VALDOMAR
  • 10. MARIA ESTHER VILELA ROMERO
  • 11. GERMAN MARTINEZ TRABA

Suplentes

  • 1. AGUSTIN RIVAS DOMINGUEZ
  • 2. MARIA INES ESTEVEZ PAPIN
  • 3. BORJA TRILLO TRABA

 

PP de Fisterra

Jose Manuel Traba PP Fisterra 2019

  • 1. JOSE MANUEL TRABA FERNANDEZ
  • 2. SANTIAGO INSUA ESMORIS-RECAMAN
  • 3. DANIEL BENLLOCH RIVAS
  • 4. JENIFER SUAREZ SILVA
  • 5. LEONOR CASTREGE FERNANDEZ
  • 6. LUIS MANUEL INSUA LAGO
  • 7. MANUEL CANOSA TRILLO
  • 8. ROCIO GONZALEZ SUAREZ
  • 9. LORETO LAGO TRABA
  • 10. REMEDIOS ROMERO FERRIO
  • 11. CARLOS AGUSTIN BENLLOCH LOPEZ

Suplentes:

  • 1. SILVIA ISABEL LESTON NEMIÑA
  • 2. VICTORIA SANTAMARIA VAZQUEZ
  • 3. MIGUEL LOPEZ INSUA
  • 4. JOSE CARLOS MARTINEZ POMBO

 

Máis información

Comentarios