Martes. 01.12.2020
El tiempo

Sancionados e novos horarios para a fin de semana futbolística

Sancionados e novos horarios para a fin de semana futbolística

Tardou a Federación en sacar o Parte de sancións. Pero xa o traemos, recén saído, e sen demasiadas incidencias. Tan só, a retirada dos equipos infantís do Porteño, e agora parece que tamén do Zas, é destacable do parte de sancións. 150€ de sancións para ambos por retirarse despois de ter o calendario pechado.

Como apunte, a Federación designou o choque aprazado no seu día entre o Corme e O Pindo, para o martes 1 de novembro de 2011, ás 16:15h no Cairo.
Outro detalle, a Federación informa que non recibiu a acta dos encontros Nantón-Esteirana e Mazaricos-Dumbría B...

Sancionados

Preferente

  • ANGELO LIÑARES (SANTA COMBA).

Apercibidos Preferente

  • Martín Barreiro (Xallas).

2ª Autonómica

  • JOSE LOPEZ MARCOTE "Manín" (Adestrador U.D. CORCUBION).
  • ADRIAN VARELA FREIRE (SAN LORENZO).

3ª Autonómica

  • PABLO MALLON ANTELO (Adestrador CABANA).
  • ALVARO ROMERO LAGO (LIRA).

2ª Cadete

  • RAUL LESTON MARTINEZ (ESTEIRANA).
  • JAVIER ANTELO LOPEZ (CAMARIÑAS).
  • SERGIO J CARBALLO PEREZ (Colabor. CAMARIÑAS).

Horarios modificados

Preferente

  • SANTA COMBA - XALLAS: domingo ás 17:30h en FONTENLA.
  • VIVEIRO - DUMBRIA: domingo ás 17:30h en CANTARRANA.

2ª Autonómica

  • FISTERRA - CORCUBIÓN: sábado 24 ás 16:00h en ARASOLÍS.
  • CLUB DO MAR - BAIO: sábado 24 ás 17:00h en Paiosaco.
  • ESTEIRANA - CASTRIZ: sábado 24 ás 18.30h no XOSÉ LUIS VARA.
  • CORME - CAMARIÑAS: domingo 25/9 ás 18.05h no CAIRO.

3ª Autonómica

  • AT. PEREIRIÑA - XAVIÑA: sábado 24 ás 16:00h no SAN PEDRO DE REFOXOS.
  • VOLANTES DE BAÑO - LIRA: sábado 24 ás 18.30h en MIRAFLORES.
  • PORTEÑO - SONEIRA “B”: domingo 25/9 ás 17:00h no HERMANAS PATIÑO.

Ligas Xuvenís

  • FISTERRA - SONEIRA: sábado ás 18:15h en ARA SOLIS.
  • CORME - CORISTANCO: sábado ás 18:05h no Cairo.

Modificacións de horarios para toda a tempada

  • O PONTECESO S.D. xogará os seus encontros coma locatario, os SÁBADOS as 19:00h (AGÁS os partidos contra os Clubes: AGRUPACIÓN ESTUDIANTIL e S.D.VILLESTRO que serán na xornada dominical), no campo do Pinguel.
  • O CLUB DEL MAR DE CAIÓN xogará os seus encontros coma locatario, os SÁBADOS en horario oficial (agás o partido a disputar fronte o CORME C.F. que se fará na xornada dominical) no Campo “A Porta Santa” de Coristanco.
  • O U.D.CORCUBIÓN xogará os seus encontros coma locatario os SÁBADOS en horario oficial (agás o partido a disputar fronte o CORME C.F. que se fará na xornada dominical) no Campo Municipal “NOVO CUBALEIRO”.
  • O FISTERRA S.D. xogará os seus encontros coma locatario, os SÁBADOS en horario oficial (agás o partido a disputar fronte o CORME C.F. que se fará na xornada dominical) no Campo Municipal “ARASOLIS”.
  • O LIRA C.F. xogará os seus encontros coma locatario, os SÁBADOS ás 16:00h (agás fronte ao Clube VOLANTES DE BAÑO que disputárase na xornada dominical) e no Campo Municipal de “LOMBÁNS”.
  • O INDEPENDIENTE CARBALLO. xogará os seus encontros coma locatario, os SÁBADOS ás 18:00h. (agás fronte ao Clube VOLANTES DE BAÑO que disputárase na xornada dominical), no Campo Anexo “AS EIROAS”.
  • O CABANA S.D. xogará os seus encontros coma locatario, os SÁBADOS ás 18:00h. (agás fronte ao Clube VOLANTES DE BAÑO que disputárase na xornada dominical), no Campo “AS REDONDAS” sito en CABANA DE BERGANTIÑOS. (NO CALENDARIO POR ERRO FIGURABA AS 16:00h.)
  • O OUTES C.F., xogará os seus encontros coma locatario, os DOMINGOS ás 17:00h, no Campo Municipal “DO CONCHIDO” sito en SERRA DE OUTES.
  • O ATLÉTICO PEREIRIÑA xogará os seus encontros coma locatario, os SÁBADOS ás 16:00h. (agás fronte ao Clube VOLANTES DE BAÑO que disputárase na xornada dominical), no Campo “NOVO RAICES” sito en CEE.
  • O XAVIÑA C.F. xogará os seus encontros coma locatario, os SÁBADOS ás 16:00h (agás fronte ao Clube VOLANTES DE BAÑO que disputárase na xornada dominical), no Campo “HERMANAS PATIÑO” sito en CAMARIÑAS.
  • O S.D. LAXE xogará os seus encontros coma locatario, os SÁBADOS ás 16:00h, (agás fronte ao Clube VOLANTES DE BAÑO que se disputará na xornada dominical), no Campo Municipal de LAXE.
  • O U.D. CERQUEDA xogará os seus encontros coma locatario neste Campionato, no Campo Municipal de “XAVIÑA” sito en BUÑO.

Máis información

Novas relacionadas

Máis novas

Fonte

comentarios